Kasım ayı biz İK cılar için kutlu bir aydır.İnsan kaynaklarına dair temel kongre,konferans,zirve adı önemli değil ne varsa genelde bu ayda başlar ve Haziran ayına kadar irili ufaklı devam eder.Bu Kasım ayı benim için oldukça hareketli olacak.Şimdiden ajandamda 3 farklı etkinlik yer alıyor.Sizlerle de kısaca paylaşmak istedim.

jitop

Açılışı 1 Kasım’da Dijital Topuklar 2017 ile yapıyorum.Dijital Topuklar, Türkiye’nin ilk ve tek dijital kadın zirvesi. Blog, YouTube, Facebook, Instagram ve diğer tüm sosyal mecralardaki içerik üreticilerini, ajansları, marka temsilcilerini ve uzmanları bir araya getiren Dijital Topuklar’da her sene, kaliteli ve özgün içerik, ticari etik, dijital feminizm, dijital gençlik, dijital girişimcilik gibi konular ele alınıyor.Geçen sene katılmayı çok istememe rağmen 4 aylık bir ufaklıkla pek mümkün olamayınca evden tüm gün canlı yayın izlemiştim.Bu sene orada bulunmak için sabırsızlanıyorum.

peryon

Hiç ara vermeden  ikinci etkinlik artık gelenekselleşen Peryön Kongre olacak.25. kez gerçekleşecek kongre evine geri döndü ve 2017 de Lütfü Kırdar da olacak.Bu sene en dikkatimi çeken yenilik fırtına oturumları oldu.Bakalım konuşmacılar bu oturumlarda zaman yönetimi konusunda ne kadar başarılı olacak ? Henüz hangi oturumlara katılacağımı netleştirmedim ama yine zorlu bir karar verme süreci olacak gibi görünüyor.Ufuk açıcı yeni konuşmacılar dinlemek her zaman olduğu gibi bu sefer de çok keyifli olacak.

pmtb

Kasım ayının son etkinliği ise People Make The Brand olacak.Geçen yıl ilk kez katılma şansı bulduğum etkinlik bu sene 5. kez düzenleniyor.Daha önceki yıllarda olduğu gibi işveren markası alanındaki gelişmeleri ve trendleri, yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarını seyircilerine sunmaya devam edecek.

Bu kadar etkinliğe katılıp bunları yazmamak elbette olmaz.Size en iyi şekilde izlenimleri yansıtmaya çalışacağım.Yazılar için takipte kalın.

Ezgi

 

Yazar

Yorum Yaz