Capture

Çok anlamlı,içime sinen,heyecanla dahil olduğum bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere..Uzun uzun anlatmak niyetinde değilim videoda tüm detayları bulacaksınız zaten..Yollarımız nasıl kesişti ve şimdi neredeyiz biraz bunlardan bahsetmek istiyorum..

Herşey bir akşam mesai sonrası yorgun serviste uyumaya çalışırken başladı diyebiliriz..Sevgili arkadaşım Esra yer alacağı bir projeden bahsediyordu.O anlattıkça heyecanı bana da geçti.Daha önce ÇYDD nin sayfasında projeyi görmüş ama bursiyer olmadığım için mentor olamayacağımı düşünmüştüm.Bu bana bir sene kaybettirmş olsa da daha da geç olmadan bende artık bir ÇYDD Mentor’uyum..

Ağustos ayında dernek genel merkezinde yaptığımız birebir  görüşmelerin ardından sevgili Murat Akkaya’nın eşsiz enerjisi ile geçirdiğim 2 günlük eğitim ve geçtiğimiz Cumartesi günü Başlangıç Toplantısı ve Eşleştirmeler sonrasında sürecimiz resmi olarak başladı.

Sevgili Mentim ile ilk tanıştığım 2 saat nasıl geçti anlamadım..Önümüzde 8 ay sürecek bir öğrenme ortaklığının ilk adımlarını atmış olmanın mutluluğunu yaşarken bu sürecin bana da çok şey katacağını derinlerde hissediyorum.Bu süreçte her ne kadar rehber olan ben olsam da aynı zamanda öğrenen de olacağım.

Süreçle ilgili bilgi vermeye devam edeceğim..

İlginenler için sitenin linkini de paylaşıyorum.

http://www.mentorluk.cydd.org.tr/

Ezgi

 

Yazar

Yorum Yaz