Türkiye’de İnsan Yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), bu yıl 23.sünü düzenlediği İnsan Yönetimi Kongresi’nde, 3. İK Blog Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturacak. Türkiye’nin İK Dünyası ve İK Dünyası ile ilgilenen herkes, kullanacağı oylarla en sevdiği ve beğendiği başarılı İnsan Kaynakları bloglarını ve bloggerlarını seçiyor !Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan yarışmada, insan kaynaklarının nabzını tutan, kendilerine özgün tarzları ile beğeni ile takip edilen insan kaynakları dünyasının blogları arasında en çok oyu alan ilk 3 blog seçiliyor ve ödüllendiriliyor.

Bu sene ilk defa bende bu ödül için yarışıyor olacağım. Bundan tam 5 sene önce çıkmıştım İK blogu yazma yolculuğuna. Bir nevi hobiydi benim için işimi hobime dönüştürmenin keyifli bir yolu, yazabilmek için okumak ve yeni şeyler öğrenmek.Ama bu sürede bu beklentilerimin çok çok üstünde deneyimler yaşadım. Çok güzel insanlarla tanıştım, çok güzel organizasyonlara davet aldım. İnanılmaz keyifli bir blogosferin üyesi oldum ve bu beni oldukça zenginleştirdi.

Ekim ayı itibari ile sevgili Ceren Bandırma ve Artemiz Güler’in güncel olarak tuttuğu İK blogger listesine göre toplam 192 İK blogu hayatını sürdürüyor. Bu bana göre inanılmaz güzel bir gelişim. İK bloglarının büyük bir çoğunluğunu takip etmeye çalışıyorum ve her sabah ilk işim kim ne yazmış okumak oluyor.Benim için güne başlamanın keyifli bir yolu ve alışkanlığı haline geldi.

Bu keyifli ve tatlı rekabeti yaşamak için Ezgi’nin İK ve Hayata Dair Seyir Defteri ile 2015 İK Blog Ödüllerine bende dahil oldum.

Siz de blogumu takip ediyor, yazılarımı beğeniyor ve İK alanında blogumla bir fark yarattığımı düşünüyorsanız aşağıdaki logo üzerinden bana oy verebilirsiniz. Oy vermek için son tarih 3 Kasım..

Şimdiden beni destekleyen herkese teşekkür ederim..

Aday olan tüm İK bloggerlarına başarılar dilerim.Kim kazanırsa kazansın biliyorum ki gün sonunda İK Blog ve İK bloggerları kazanmış olacak.:)

Ezgi

Capture

Yazar

Yorum Yaz