Home / Genel / Yola Çıkalı 4 Yıl Olmuş ! İK Seyir Defteri 4 Yaşında !!

Yola Çıkalı 4 Yıl Olmuş ! İK Seyir Defteri 4 Yaşında !!

Capture

Kendimi bildim bileli yazıyorum..Benim için yazmak kendimi ifade etmemin en iyi  yolu,aynı zamanda  mutluluk,özgürlük,huzur..Yıllar boyunca farklı bloglarım oldu,günlükler tuttum,hikayeler yazdım..
Ciddi bir boşluğa düştüğüm ve odaklanma sorunu yaşadığım 2011 yılında eşimin de desteği ile “Madem yazmak istiyorsun o zaman hakim olduğun,iyi bildiğin bir şey üzerine yaz.Hem bir hobin olmuş olur hem de mesleki anlamda kendini geliştirmiş olursun” ile çıkmıştım yola..2011 in ilk günü açmıştım İK Seyir Defterini yani tam 4 sene önce.Bu 4 sene içinde hayatımda birçok şey değişti özellikle iş hayatımda. Blog yazmanın yararını çok gördüm. Aday olduğum mülakatlarda karşıma çıktı,kongrelere ve zirvelere davetler aldım,hediye bir çok kitabım oldu,yeni insanlarla tanıştım çevremi genişlettim.İK Blogger ailesinin bir ferdi oldum.
2014 senesinde blog yazma konusunda bir gerileme dönemine girdim.Yaşayanlar bilir boş ekrandaki imlece uzun uzun ve boş boş baktığım bir dönem oldu.Yazmadım yazamadım.Ancak son aylarda İK Seyir Defterini www.ezgifeda.com’a taşıyarak bir kaç minik adım attım.
2015 bol içerik üretmeyi hedeflediğim bir yıl olacak.Hedefimi ayda en az 4 yazı olarak belirledim.Sadece İK üzerine yazmamaya karar verdim.Hoşuma giden,ilgili çeken kitaplar,filmler,olaylar,haberler hakkında da yazmak istiyorum.Dilerim birlikte keyifli bir yolculuk olur.
O zaman ne diyelim Hoşgeldin 2015 !! Hoşgeldin 4. Yaş !!
Blogumu okuyan,ziyaret eden,yorum yapan kısacası takip eden herkese bu vesile ile bir kez daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
 
Ezgi

 

 

Check Also

Capture

Kırık Camlar Teorisi : Sorunları Küçükken Çözmek Zorundasınız

“Kırık Camlar Teorisi” ile ilk kez Malcolm Gladwell’in Tipping Point- Kıvılcam Anı kitabında karşılaşmıştım. Oldukça …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir