Home / Genel / People Make The Brand – İşveren Markası Konferansı

People Make The Brand – İşveren Markası Konferansı

pmb-2016

4 Kasım 2016 tarihinde Shangri-La Bosphorus, İstanbul’da People Make The Brand – İşveren Markası Konferansı dördüncü kez gerçekleşecek Bu sene bende konferansta olup gözlemlerimi blogumda paylaşacağım.Önceki senelerden sağlam konu ve konuşmacıları ile yakından takip etme şansı bulduğum konferans bu sene yine dopdolu bir içerikle katılımcıları ağırlamayı planlıyor.

Konferansta 2016’da Universum’un 50.000’e yakın Y Kuşağı ile gerçekleştirdiği ideal işveren araştırması sonuçları katılımcılarla paylaşılacak.Universum İdeal İşverenler Araştırması her yıl altmıştan fazla ülkede milyonlarca öğrenci, yeni mezun ve profesyonelin katılımıyla gerçekleşiyor. 2016 araştırma sonuçlarını Avrupa, Orta Doğu ve dünyanın diğer ülkeleri ile kıyaslamalı olarak görme şansı elde edeceğiz.

Coca- Cola, BBVA, Heineken ve P&G şirketleri işveren markası yolculuklarını anlatacak; Anlatsin.com ise işveren markası çalışmalarında dijital paydaş olarak yarattıkları katma değeri paylaşacak. Ayrıca konferansta işveren markası metrikleri, global işveren markalarının lokal uygulamaları, çalışan değer önermesi geliştirme süreci ve sürdürülebilir işveren markası stratejileri konuları derinlemesine irdelenecek.

Ben özellikle Heineken seansını heyecanla bekliyorum..

Konferans detayları için takipte kalın.

Ezgi

Check Also

Ezgi’nin Kitaplığı : Dört Anlaşma – Don Miguel Ruiz

Yeni Hayat kitabına Orhan Pamuk “Bir gün bir kitap okudum ve bütün hayatım değişti.” diye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir